Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Svingo karalienės THE DITTIES (Lietuva)

2021 30 gegužės @ 14:00 Panemunės pilies kiemas, Vytėnų g. 53, Pilies I k.
Jurbarko r.,
€20

Gegužės 30 dieną, 14 valandą, festivalis kviečia pasitikti vasarą išskirtinėje, vaizdingoje vietoje – Panemunės pilies kieme, Jurbarko rajone.XVII-ojo amžiaus pilies kieme „Kaunas Jazz“ publikai koncertuos Lietuvos svingo karalienės „The Ditties“, pristatysiančios naują programą.

„Nors dėl karantino ribojimų negalėjome surengti planuotų koncertų balandį, tačiau simboliškai jau pradėjome sezoną – koncertu, kuris buvo transliuojamas internetu. Jau dabar planuojame koncertus liepos pabaigai, rugpjūčiui ir rugsėjui – apie juos paskelbsime kiek vėliau. O gruodžio 6-ąją festivalį vainikuos JAV žvaigždės Gregory Porterio ir Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje“, – festivalio planus atskleidžia jo meno vadovė Indrė Jučaitė – Sarneckienė.

Gegužės 30-osios popietę Panemunės pilies kieme koncertuosiančios „The Ditties“ – profesionalių džiazo dainininkių Veronikos Čičinskaitės – Golovanovos, Rūtos Švipaitės ir Rūtos Jakulytės trio, šįmet minintis karjeros dešimtmetį.

Retro atspalviu nuspalvintas dainas atliekančių dainininkių repertuare – ir originalūs kūriniai, ir efektingi žinomų Lietuvos ir pasaulio melodijų perdirbiniai.

„Ši muzika atsklinda iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos. Tai visagalis svingo muzikos kvaitulys, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė ir romantika“, – taip pristatoma ši grupė, jau surengusi daugybę koncertų Lietuvos salėse ir festivaliuose.

Jubiliejų „The Ditties“ švenčia skambiai – šiais metais pasirodys naujas grupės albumas „Estrada“, kuriame skamba ir originalios dainos, ir populiarių lietuviškų kūrinių aranžuotės svingo ritmu.

„Šis albumas atgaivins seną priblėsusią meilę. Visos tos dainos – nuo B. Dvariono romanso „Žvaigždutė“ ir seniai savu tapusio fokstroto „Palangos jūroj“, grupės „Antis“ apdainuotos Martyno meilės dramos ir A. Jonyno poetinio šedevro „Aš mylėjau tave tau nežinant“ – yra tokios savaime suprantamos lietuvių muzikos grožybės, kurias gera žinoti, malonu išgirsti, bet į kasdienį grojaraštį vis neįkrenta“, – sako grupės narės.

Albumai jau priduoti gamybai – tikimasi, kad koncertas Panemunės pilies kieme bus viena pirmųjų galimybių pačiupinėti ir įsigyti „Estrados“ kompaktines plokšteles.

Daina „Moterys“ iš būsimojo „The Ditties“ albumo:

  • Comments

Informacija

Data:
2021 30 gegužės
Laikas:
14:00
Kaina:
€20
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Panemunės pilies kiemas
Vytėnų g. 53, Pilies I k.
Jurbarko r.,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja