Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Giedrius Nakas ir Theo Croker

26 balandžio @ 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji scena, Laisvės al. 71
Kaunas,
€39 – €49

Balandžio 26-ąją, penktadienį, festivalio publikos laukia dvigubas koncertas. Pirmojoje jo dalyje pasirodys vienas darbščiausių šių dienų Lietuvos džiazo ir popmuzikos scenos muzikantų – pianistas, kompozitorius, vokalistas Giedrius Nakas.

Antrojoje išgirsime Theo Crokerį – „Grammy“ nominantą, garsų amerikiečių džiazo trimininką ir vokalistą.

Ne sykį „Kaunas Jazz“ su kitais atlikėjais grojęs Giedrius Nakas šį sykį žengs į scenos centrą.

Pianistas ir kompozitorius daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su daugybe Lietuvos garsių grupių ir atlikėjų, tokių kaip „Saulės Kliošas“, Andrius Mamontovas, Jurga, Monika Linkytė, Monika Liu, „Vilnius JJazz Ensemble“ ir daugeliu kitų.

Giedrius yra išleidęs jau keturis savo kūrybos albumus, kuriuose skamba įvairi muzika – nuo modernaus džiazo iki vokalinio soulo ir ritmenbliuzo. Dalis jų įrašyti su garsiais amerikiečių muzikantais.

„Kaunas Jazz“ scenai jis ruošia specialią programą, kurioje galima tikėtis netikėtumų ir staigmenų – šio muzikanto kelias niekada nebuvo nuobodus ir nuspėjamas.

Po lietuvių muzikanto į sceną žengsiantis amerikietis Theo Crokeris vadinamas žmogumi, kuris trimitu sugeba pasakoti nuostabias istorijas.

Jungtinėse Valstijose džiazo studijas baigęs muzikantas vėliau septynerius metus praleido Kinijoje, kur praplėtė savo muzikinę paletę ir grojo įvairią muziką – nuo salsos iki hiphopo ir bliuzo.

Grįžęs į gimtinę, jis galingai į muzikos sceną įsiveržė 2014-aisiais išleistu albumu „Afro Physicist“, kurį prodiusuoti padėjo legendinė dainininkė Dee Dee Bridgewater.

Jaunas talentingas muzikas greitai sulaukė ryškiausių žvaigždžių dėmesio – kūrinį su juo įrašė trimitininkas Roy Hargrove‘as, į savo televizijos laidą pasikvietė legendinis prodiuseris Quincy Jonesas.

Ypač didelės sėkmės sulaukė 2019-aisiais išleistas Theo albumas „Star People Nation“ – jis buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui geriausio šiuolaikinės instrumentinės muzikos albumo kategorijoje.

Theo Crokeris 2022-aisiais išleido jau septintąjį savo albumą „Love Quantum“, o metus vainikavo legendinio Mileso Daviso kūrybai skirtu koncertiniu albumu, įrašytu su Berlyno filharmonijos orkestru.

„Kaunas Jazz“ publika gali tikėtis kelionės po spalvingą ir turtingą Theo Crokerio muzikos pasaulį, kuriame dera džiazo, hiphopo ir popmuzikos elementai.

  • Comments

Informacija

Data:
26 balandžio
Laikas:
19:00
Kaina:
€39 – €49
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji scena
Laisvės al. 71
Kaunas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja