Renginiai kraunami

Dora Morelenbaum (Brazilija)

29 balandžio @ 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30
Vilnius,
€30 – €40

Gaivus ir švelnus muzikos gūsis melomanus pasieks iš Pietų Amerikos – balandžio 29-ąją Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, pasirodymą surengs vis daugiau dėmesio sulaukianti jaunosios kartos brazilų dainininkė Dora Morelenbaum.

Šįkart į Lietuvos sceną pirmą sykį žengsianti Dora Morelenbaum – pastaruosius kelerius metus vis garsiau Brazilijos (ir ne tik) muzikinėje žiniasklaidoje aptariama jauna vokalistė, gitaristė ir dainų kūrėja, spėjusi pasižymėti ir žinomos šios šalies grupės sudėtyje.

Dora Morelenbaum priklauso grupei „Bala Desejo“, kurią būrys bičiulių subūrė pandemijos metu, greitai tapo šalies muzikos sensacija ir pelnė Lotynų Amerikos „Grammy“ apdovanojimą – jos debiutas „SIM SIM SIM“ buvo pripažintas geriausiu šiuolaikinės popmuzikos albumu, įrašytu portugalų kalba. Už jos ribų Dora Morelenbaum vysto sėkmingą solinę karjerą, kurdama lengvesnio, svajingo skambesio dainas.

Puikių atsiliepimų sulaukė jos debiutinis minialbumas „Vento De Beirada”, pakvietęs pasinerti į jausmingą šios atlikėjos muzikos pasaulį. Kritikai pastebi, kad šis įrašas demonstruoja naują požiūrį, bet tuo pačiu ir pagarbą vyresnės kartos Brazilijos žvaigždėms, tokioms kaip Gal Costa ar Maria Bethania.

Muzikos pasaulyje dainininkė jau vadinama vienu ryškiausių naujos Brazilijos muzikos bangos balsų. „Tai – visiškai nauja muzika, bet skamba taip, lyg būtų gerai pažįstama“, – taip dainininkę apibūdina jos koncertuose apsilankę melomanai.

  • Comments

Informacija

Data:
29 balandžio
Laikas:
19:00
Kaina:
€30 – €40
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30
Vilnius,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja