Bilietai į KAUNAS JAZZ koncertus parduodami internetu ir visuose www.bilietai.lt kasose.

Bilietus platina
 

GALIMYBIŲ PASAS YRA BŪTINAS Į 31-ojo festivalio KAUNAS JAZZ 2021 KONCERTUS!

INFORMACIJA PERKELTIEMS KAUNAS JAZZ KONCERTAMS/RENGINIAMS

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už atšauktus renginius, pirkėjai, kuriems netinka NAUJA KONCERTO/RENGINIO DATA, per 60 kalendorinių dienų nuo 2021 m. birželio 4 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus.
Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus „Kaunas Jazz“ koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

„Kaunas Jazz“ rekomenduojama pasilikti bilietus, nes jie artėjant renginiui brangs.

Kompensavimo už neįvykusius renginius http://www.vvtat.lt/doclib/oqrbaslkkrg1yx4v19zb24ph3x3zxv9b

Dėl TAMIR GRINBERG (Izraelis) ATŠAUKTO KONCERTO  
Kaunas Jazz 2021“ TAMIR GRINBERG (Izraelis) koncertas, turėjęs vykti 2021 m. rugpjūčio 1 d. 16 val. Zapyškio Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios kieme – atšaukiamas.
Pinigai už įsigytus bilietus pirkėjams bus grąžinti per 14 kalendorinių dienų (iki rugpjūčio 6 d.). Atsiprašome už nepatogumus! Laukiame Jūsų kituose 31-ojo „Kaunas Jazz 2021“ koncertuose!

 

Dėl CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) ATŠAUKTO KONCERTO  

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už atšauktus renginius, į „Kaunas Jazz“ atšauktą koncertą (turėjusį vykti 2021 m. balandžio 24 d. VDU Didžiojoje salėje) pirkėjai,  per 30 kalendorinių dienų nuo birželio 4 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo arba dėl kompensacijos už įsigytus bilietus.

Pirkėjams sutikus dėl kompensacijos bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus „Kaunas Jazz“ koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

Kompensavimo už neįvykusius renginius schema
http://www.vvtat.lt/doclib/oqrbaslkkrg1yx4v19zb24ph3x3zxv9b

Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja