Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Tamir Grinberg (Izraelis)

1 rugpjūčio @ 16:00 Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kiemas, Bažnyčios g. 13
Zapyškis,
€26
Kaunas Jazz 2021“ TAMIR GRINBERG (Izraelis) koncertas, turėjęs vykti 2021 m. rugpjūčio 1 d. 16 val. Zapyškio Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios kieme – ATŠAUKIAMAS. Pinigai už įsigytus bilietus pirkėjams bus grąžinti per 14 kalendorinių dienų (iki rugpjūčio 6 d.). Atsiprašome už nepatogumus ir laukiame Jūsų kituose 31-ojo „Kaunas Jazz 2021“ koncertuose liepos 29-31 d.; rugpjūčio 1, 18, 19 d.; rugsėjo 10 d. ir gruodžio 6 d.! Kaunas Jazz 2021 Jūsų širdims ❤️❤️❤️

Tamir „MIA“:

Tamiras Grinbergas gimtajame Izraelyje – tikra žvaigždė, grojanti didžiausiuose klubuose bei festivaliuose, o pastaruosius porą metų jį pamažu atranda ir visa Europa bei pasaulis. Lietuva – vienas ryškiausių pavyzdžių, nes čia šis talentingas dainininkas ir pianistas jau spėjo suburti ištikimų gerbėjų ratą.

„Užsimerkite ir pasiklausykite – atrodo, kad dainuoja legendinis Ray Charlesas ar kitas garsus soulo dainininkas. Atsimerkę pamatysite kuklų jaunuolį, kurio išvaizda visiškai nesutampa su balsu“. Tai – vienas iš atsiliepimų, kuriuos internete galima surasti apie šį atlikėją, kuriam Izraelyje sykį plojo net 15 tūkstančių žiūrovų.

Įdomus, emocijų kupinas balsas, ištikimybė fankui, bliuzui ir džiazui, stilingas retro skambesys, surinkta puiki muzikantų grupė ir stulbinama energija – tai Tamiro sėkmės receptas, traukiantis įvairiausio amžiaus publiką. Neatsitiktinai sakoma, kad šio scenos vunderkindo pasirinktas kelias tiesiog nepavaldus laikui ar madoms.

Jei nežinotum, niekaip neatspėtum, jog šis vaikinas yra iš Tel Avivo – jo balsas skamba taip, lyg nuo dar lopšyje būtų klausęsis Misisipės deltos bliuzo. Toks talentas negalėjo likti nepastebėtas – jaunas atlikėjas buvo pakviestas „apšildyti“ legendinės dainininkės Dionne Warwick koncertą, Europoje scena dalinosi su Johnu Newmanu ir kitomis retro skambesiui silpnybę jaučiančiomis popžvaigždėmis.

Kai Tamiras užtraukia dainą „I Was Made To Love Her“ (Gimiau ją mylėti), bet kuri salėje esanti moteris gali patikėti, kad tai – apie ją. Tokia – nesuvaidintos aistros ir atsidavimo muzikai galia.

Tamiro pasirodymas „Kaunas Jazz 2015“:

2017-aisiais persikraustęs iš Tel Avivo į Los Andželą, jis sužavėjo legendinį muzikos leidėją, Madonnos atradėją Seymourą Steiną, pradėjo dirbti su Rihannos ir Kendricko Lamaro prodiuseriais, JAV išleido minialbumą „InWaters“.

Tammuz Dolev – drums
Dor Samocha – bass
Native „Dew“ Tal – guitar
Tamir – vocals, keyboards

  • Comments

Informacija

Data:
1 rugpjūčio
Laikas:
16:00
Kaina:
€26
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kiemas
Bažnyčios g. 13
Zapyškis,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja