Festivalio rengėjai pasilieka teisę esant būtinybei keisti programa

2020-04-14

17:00 – Kauno Rotušė, Rotušės a. 15, Kaunas
30-ojo Jubiliejinio KAUNAS JAZZ 2020 pradžios iškilmės / JUDYTA PISARCZYK QUARTET (Lenkija)
Įėjimas pateikus kvietimą

19:00ŽALGIRIO ARENA, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
GREGORY PORTER & KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS (JAV, Lietuva)

22:00 – Volfas Engelman studija, Kaunakiemio g. 2 Kaunas
Kaunas Jazz 2020 Dūzgės / JUDYTA PISARCZYK DUO (Lenkija)
Įėjimas pateikus kvietimą

2020-04-17

19:00 – VOLFAS ENGELMAN STUDIJA, Kaunakiemio g. 2, Kaunas
KAUNAS JAZZ 1994-2019 FILMŲ RETROSPEKTYVA

2020-04-18

20:00 – VANDENIO muzikos klubas, Birutės al. 47, Palanga
AVERY*SUNSHINE (JAV)

2020-04-19

16:00 – Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Bažnyčios g. 13, Zapyškis
AVERY*SUNSHINE (JAV)

2020-04-23

19:00 – Kauno autobusų stotis, Vytauto pr. 24, Kaunas
LUKAS BARTAŠKA & LEONARDAS PILKAUSKAS QUARTET (Lietuva)

2020-04-24

18:00 – S.Daukanto g., Kaunas
Vaikų piešinių akcija KAUNAS JAZZ ANT GRINDINIO

18:00 – Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Miesto a. 4B, Joniškis
TAMIR (Izraelis)

19:00 – VDU Didžioji salė, S.Daukanto g. 28, Kaunas
ARTŪRAS ANUSAUSKAS JAZZ TRIO (Lietuva); FOUR80EAST (Kanada)

21.30 – Vienybės aikštė, lauko scena
SOFIA RUBINA BAND (Estija, Lietuva) „Where It Begins“ / Šventinis fejerverkas

23:00 – Muzikos klubas-baras SANDĖLIS, Muziejaus g. 8, Kaunas
KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva, JAV, Japonija)

2020-04-25

14:00 – KAUNAS JAZZ scena, Laisvės al. 68, Kaunas
THE DANB FUSION BAND (Lietuva)

14:00 – KAUNAS JAZZ scena, Laisvės al. 56, Kaunas
KTU pučiamųjų grupė THE BRASSBEES
(meno vadovas Raimundas Arnašius) (Lietuva)

14:00 – KAUNAS JAZZ scena, Nepriklausomybės a., Kaunas
LINDY HOP workshop & social (ALL THAT SWING)

15:30 – KAUNAS JAZZ scena, Laisvės al. 68, Kaunas
GO BAND (Lietuva)

16:00 – KAUNAS JAZZ scena, Laisvės al. 56, Kaunas
Synthetika (Lietuva)

16:00 – KAUNAS JAZZ scena, Nepriklausomybės a., Kaunas
SALSA workshop & social  (SALSA KAUNAS)

17:00 – KAUNAS JAZZ scena, Laisvės al. 68, Kaunas
NERIS JAZZ SEXTET (Lietuva)

17:30 – KAUNAS JAZZ scena, Laisvės al. 56, Kaunas
Augustina Vaiginytė Quartet (Lietuva, Rusija)

18:00 – KAUNAS JAZZ scena, Nepriklausomybės a., Kaunas
KAUNAS JAZZ JAM #6 Urban all-style battles

20:00 – Vienybės aikštė, lauko scena
TAMIR (Izraelis)

21:30 – Vienybės aikštė, lauko scena
DŽIAZO MADOS

22:00 – Vienybės aikštė, lauko scena
SAULĖS KLIOŠAS (Lietuva); Šventinis fejerverkas

23:00 – Muzikos klubas-baras SANDĖLIS
SOFIA RUBINA BAND (Estija, Lietuva) „Where It Begins“

 

2020-04-26

14:00 – Kauno Sinagoga, E.Ožeškienės g. 13, Kaunas
GIEDRIUS NAKAS TRIO (Lietuva)

14:00 – Raudonės pilis, Pilies g. 1, Raudonė, Jurbarko r.
TAMIR (Izraelis)

18:00 – Raudondvario dvaro Menų inkubatorius, Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.
JAMISON ROSS & BAND (JAV)

2020-04-27

19:00 – Vilniaus kongresų rūmai, Vilniaus g. 6/16, Vilnius
BOB JAMES & TILL BRÖNNER (JAV, Vokietija)

2020-07-16

20:00 – Trakų pilies kiemas, Karaimų g. 43C, Trakai
SALVADOR SOBRAL (Portugalija)

2020-07-17

20:00 – Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga
SALVADOR SOBRAL (Portugalija)

Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Projektą finansuoja