Renginiai kraunami
FREE

JAM SESSION – Vakarą atidaro JORGE LUIS PACHECO (Kuba)

27 balandžio @ 23:00 Volfas Engelman Galerija, Kaunakiemio g. 2
Kaunas,

Į „Kaunas Jazz“ sugrįžta naktiniai improvizacijų koncertai – „jam session“.

„Kaunas Jazz“ į naktinius „jam session“, kurie vyks „Volfas Engelman galerijoje“, šįmet pakvies du sykius.

Festivalio „Kaunas Jazz“ publiką balandžio 27 d. džiugins vienas ryškiausių naujosios kartos Kubos džiazo muzikantų Jorge Luisas Pacheco.

Pianistas, kompozitorius, perkusininkas ir vokalistas – šis muzikantas turi begalę talentų. Amerikietiškojo džiazo, Kubos muzikos, pop ir soulo įkvėptas Jorge Luisas Pacheco yra rengęs pasirodymus svarbiausiuose pasaulio džiazo klubuose, salėse ir festivaliuose – nuo „Blue Note“ ir Naujojo Orleano džiazo festivalių JAV, Vašingtono Kennedy centro iki „Sziget“ festivalio Budapešte.

Muzikantas yra nuskynęs apdovanojimus ne viename svarbiame tarptautiniame konkurse – taip pat ir legendiniame „Montreux“ festivalyje Šveicarijoje, kur buvo pripažintas geriausiu pianistu.

Tarp jo bendražygių koncertų scenose ir įrašų studijoje jau rikiuojasi visas džiazo žvaigždynas – Jorge Luisas Pacheco grojo su Dave‘u Wecklu, Wyntonu Marsaliu, Billu Evansu, Gonzalo Rubalcaba ir kitais pasaulinio garso muzikantais.

„Jis – tikras virtuozas, kuris nepaiso žanrų rėmų“, – apie „Kaunas Jazz“ svečią sako legendinis pianistas Monty Alexanderis.

  • Comments

Informacija

Data:
27 balandžio
Laikas:
23:00
Renginys kategorija:

Vieta

Volfas Engelman Galerija
Kaunakiemio g. 2
Kaunas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja