Renginiai kraunami

Jorge Luisas Pacheco (Kuba)

28 balandžio @ 14:00 Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Vydūno g. 21
Jurbarkas,
€10

Festivalio „Kaunas Jazz“ publiką džiugins vienas ryškiausių naujosios kartos Kubos džiazo muzikantų Jorge Luisas Pacheco.

Pianistas, kompozitorius, perkusininkas ir vokalistas – šis muzikantas turi begalę talentų. Amerikietiškojo džiazo, Kubos muzikos, pop ir soulo įkvėptas Jorge Luisas Pacheco yra rengęs pasirodymus svarbiausiuose pasaulio džiazo klubuose, salėse ir festivaliuose – nuo „Blue Note“ ir Naujojo Orleano džiazo festivalių JAV, Vašingtono Kennedy centro iki „Sziget“ festivalio Budapešte.

Muzikantas yra nuskynęs apdovanojimus ne viename svarbiame tarptautiniame konkurse – taip pat ir legendiniame „Montreux“ festivalyje Šveicarijoje, kur buvo pripažintas geriausiu pianistu.

Tarp jo bendražygių koncertų scenose ir įrašų studijoje jau rikiuojasi visas džiazo žvaigždynas – Jorge Luisas Pacheco grojo su Dave‘u Wecklu, Wyntonu Marsaliu, Billu Evansu, Gonzalo Rubalcaba ir kitais pasaulinio garso muzikantais.

„Jis – tikras virtuozas, kuris nepaiso žanrų rėmų“, – apie „Kaunas Jazz“ svečią sako legendinis pianistas Monty Alexanderis.

  • Comments

Informacija

Data:
28 balandžio
Laikas:
14:00
Kaina:
€10
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė)
Vydūno g. 21
Jurbarkas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja