Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.
FREE

Kotryna Juodzevičiūtė Collective (Lietuva)

2023 22 balandžio @ 20:00 VANDENIO muzikos klubas, Birutės al. 47
Palanga,

Balandžio 22 dieną (šeštadienį) Palangos klube „Vandenis“ ir balandžio 23 dieną (sekmadienį) Jurbarko parodų ir koncertų salėje pasirodymus surengs gerai „Kaunas Jazz“ publikai pažįstama jaunosios kartos Lietuvos vokalistė Kotryna Juodzevičiūtė su savo grupe.

Ne kartą festivalyje koncertus rengusi dainininkė dar 2016-aisiais išgarsėjo muzikiniame TV šou „Lietuvos balsas“, vėliau ne sykį rungėsi „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankose, pasiekdama jų finalą.

Dainininkė Lietuvai atstovavo džiazo festivaliuose Ukrainoje ir Serbijoje, koncertavo su įvairių žanrų Lietuvos atlikėjais (nuo Vido Bareikio iki Leono Somovo suburtos grupės „Highly Sedated“), prieš Kalėdas su Gabrieliumi Vageliu išleido jau beveik pusantro milijono perklausų „YouTube“ jau sulaukusį hitą „Užkliuvai man už širdies“, o praėjusių metų pabaigoje debiutavo ir kaip kviestinė sostinės džiazo orkestro „JJAZZ Ensemble“ vokalistė – išskirtiniame kino koncerte Ričardo Gavelio romano „Vilniaus pokeris“ motyvais.

Mūsų tikslas – apipinti skirtingos muzikos žanrų skambesius, tad nenustebkite, kad klausydamiesi šio kolektyvo pasirodymo kartais jausitės lyg grįžę į praeitį, o kartais – lyg butūmėt nusikėlę į ateitį. Džiazo standartai, lietuvių liaudies dainos, šiuolaikinės muzikos kūriniai, originalios kompozicijos ir aranžuotės – pagrindiniai šios programos palydovai“, – artėjančius koncertus fesitvalyje „Kaunas Jazz“ pristato Kotryna.

  • Comments

Informacija

Data:
2023 22 balandžio
Laikas:
20:00
Renginys kategorija:

Vieta

VANDENIO muzikos klubas
Birutės al. 47
Palanga,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja