Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.
FREE

Džiazo mados

2023 21 balandžio @ 17:00 Prekybos ir pramogų centras Akropolis, Karaliaus Mindaugo pr. 49
Kaunas,

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino studijų programos studentai projektuoja drabužių kolekcijas, kuria unikalų audinio dizainą naudodami šiuolaikines technologijas, aktyviai dalyvauja įvairiuose mados renginiuose ir kasmet jų kolekcijos sėkmingai  žingsniuoja muzikos ritmu  renginio „Džiazo mados“ podiumu.

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino programos studentės Emos Remeikytės drabužių kolekcija  ,,Kraitis“ –  Kelionė, pasakojanti šeimos istoriją, kuri prasidėjo nuo promočiutės rankų ir audimo staklių, o dabar jau prikelta antram gyvenimui su nauja istorija.

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino programos studentės Elos Kamarauskienės  drabužių kolekcija  „Dopaminas“ – Virtualios realybės karta ir priklausomybės spąstai.

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino programos studentės Karilės Mituzaitės drabužių kolekcija „GMO“ – Kolekcija sukurta siekiant skleisti informaciją apie GMO vartojimo pasekmės. Nors šie produktai atrodo gražūs ir sveiki, bet jie lemia daugybę sveikatos problemu ir daro didele žala aplinkai.

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino programos studentės Emilijos Piekautaitės drabužių kolekcija „Anemia“ .

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino programos studentės Neringos Sutkutės drabužių kolekcija „Floros atspindžiai „- Reikia tiek nedaug, kad pasijustum laimingas. Laimė gali slypėti paprastoje gėlių puokštėje, kurią malonu ne tik gauti, bet ir dovanoti. Augalai gali priversti stabtelėti ir dar labiau įprasminti savo būtį, pilką kasdienybę nuspalvinti gėlių žiedais.

Kauno kolegijos Menų akademijos Mados dizaino programos studentės Alinos Kusaitės drabužių kolekcija „Gambitas“ – Gyvenimą galima prilyginti šachmatų partijai. Nejausdami virstame šachmatų figūromis, kurias kontroliuoja ir valdo kiti. Kovojame ir varžomės tarpusavyje, bandydami būti geresniais vieni už kitus. Kartais neišvengiame vidinės kovos, kurdami geresnę savo versiją
Kolekcijų įvaizdį kuria Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto įvaizdžio dizaino studijų programos studentai. Vadovė įvaizdžio dizainierė, lektorė Violeta Dobrovolskienė .
Dizainierė Julija Drėmėnienė pristato kolekcijas: „Emotion‘‘, „Čiau“.
Renginio „Džiazo mados“ koordinatorė ir choreografė Marina Kolesinskienė.,

  • Comments

Informacija

Data:
2023 21 balandžio
Laikas:
17:00
Renginys kategorija:

Vieta

Prekybos ir pramogų centras Akropolis
Karaliaus Mindaugo pr. 49
Kaunas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja