Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Till Brönner & Band (Vokietija)

2020 2 rugsėjo @ 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilniaus g. 6/16
Vilnius,
€25 – €51

„Džiazas – muzika, kuri gali patikti daugybei žmonių, tik ne visi turi laiko tai suprasti“, – sako  Tillas Brönneris. Vokiečių trimitininkas, kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, fotografas neabejotinai yra vienas populiariausių Europos džiazo atlikėjų – stebinantis sugebėjimu šia muzika sudominti popmuzikos auditoriją.

Lietuvos Vyriausybei dėl koronaviruso pandemijos įvedus karantiną ir uždraudus visus renginius šalies teritorijoje, balandžio 27-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose turėjęs vykti koncertas nukeliamas į rugsėjo 2 dieną.

Į šių metų rugsėjo 2-ąją vyksiantį koncertą galios įsigyti bilietai į planuotą balandžio 27-osios koncertą, jų keisti nereikia. Dar neturintys bilietų į Vokietijos garsenybės Tillo Brönnerio koncertą, tačiau norintys jį pamatyti, bilietus gali įsigyti interneto svetainėje BILIETAI.LT.

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už atšauktus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja koncerto/renginio data, per 60 kalendorinių dienų nuo birželio 23 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus. Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus „Kaunas Jazz“ koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

„Kaunas Jazz“ rekomenduojama pasilikti bilietus, nes jie artėjant renginiui brangs.

Kompensavimo už neįvykusius renginius schema http://www.vvtat.lt/doclib/oqrbaslkkrg1yx4v19zb24ph3x3zxv9b

„Džiazas – muzika, kuri gali patikti daugybei žmonių, tik ne visi turi laiko tai suprasti“, – sako  Tillas Brönneris. Vokiečių trimitininkas, kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, fotografas neabejotinai yra vienas populiariausių Europos džiazo atlikėjų – stebinantis sugebėjimu šia muzika sudominti popmuzikos auditoriją.

Į „Kaunas Jazz“ grįžtantis muzikantas, pirmajį solinį albumą „Generations Of Jazz“ išleidęs dar prieš 26 metus, publikos yra gerbiamas ir laukiamas nuo Tokijo iki Niujorko.

Gimęs ir augęs muzikantų šeimoje, sulaukęs dvidešimties jau buvo prasiskynęs kelią į žinomą Berlyno RIAS bigbendą. Jau po poros metų Tillas išleido pirmąjį solinį albumą, už kurį pelnė keletą muzikos apdovanojimų. Nuo pat karjeros pradžios jis pasirinko platų repertuarą – nuo džiazo iki popdainų ir melodijų iš populiarių filmų. Trečiasis albumas „German Songs“ pavertė šį muzikantą žvaigžde Vokietijoje, o netrukus, kai su juo užgrojo pasaulinės džiazo scenos pažibos Michaelas Breckeris ir Dennisas Chambersas, talentingu vokiečiu susidomėjo žymioji džiazo leidykla „Verve“.

Įspūdingi įrašai ir koncertų turai pasipylė vienas po kito. Tillas grojo su įvairių sudėčių grupėmis ir bigbendais, leido vienas už kitą populiaresnius albumus, tapo TV šouX Faktorius“ vokiškos versijos teisėju ir sukaupė turbūt didžiausią žinomų muzikantų telefono numerių knygelę savo šalyje.

Tillas Brönneris – „Cinema Paradiso“

Būtų galima ilgai vardyti žvaigždes, kurios nedvejodamos sutiko dirbti su šiuo „Kaunas Jazz“ svečiu. Pavyzdžiui, 2006-aisiais išleistą albumą „Oceana“ padėjo įrašyti dainininkės Madeleine Peyroux, Luciana Souza ir Carla Bruni. 2008-aisiais išleistoje plokštelėje „Rio“ galima mėgautis Melody Gardot, Annie Lennox, Kurto Ellingo, Sergio Mendeso ir kitų atlikėjų talentu.

Tillas taip pat yra bendradarbiavęs su Tony Bennettu, Dave’u Brubecku, Monty Alexanderiu, Natalie Cole, Alu Di Meola, Patu Metheny, Chaka Khan,Bootsy Collinsu, Kyle’u Eastwoodu, grupe „Yello“ ir daugybe kitų.

Tillas Brönneris – „River Man“

2008 ir 2009-aisiais Tillas buvo nominuotas “Grammy“ apdovanojimui (antrą sykį – už įrašą su „Kaunas Jazz“ viešėjusia vokalistų grupe „Take 6”). Džiazo specialistai neabejoja – išsvajota statulėlė šio vokiečio rankose yra tik laiko klausimas.

Prestižinių Vokietijos muzikos apdovanojimų „Echo“ jis jau turi ne vieną – tačiau yra vertinamas ne tik muzikos, bet ir fotografijos srityje. Jo išleistas fotografijų albumas „Faces Of Talent“, kuriame Tillas įamžino daugelį įžymybių (tarp jų – ir 2021-ųjų „Kaunas Jazz“ svečią Gregory Porterį bei garsų JAV plaukiką Michaelą Phelpsą) sulaukė daugybės šiltų atsiliepimų.

  • Comments

Informacija

Data:
2020 2 rugsėjo
Laikas:
19:00
Kaina:
€25 – €51
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Vilniaus kongresų rūmai
Vilniaus g. 6/16
Vilnius,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja