Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Sofia Rubina & Blue Wind Project (Estija, Lietuva)

2020 6 rugsėjo @ 16:00 Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kiemas, Bažnyčios g. 13
Zapyškis,
€16

Sofia Rubina koncerte rugsėjo 6 d. Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kieme pakeis jame pasirodyti turėjusią JAV dainininkę ir pianistę Avery*Sunshine, kuri Lietuvoje surengti pasirodymų šiuo metu negali dėl karantino sukeltų kelionių ribojimų.

Sofia Rubina šiame koncerte pasirodys su projektu „Blue Wind“.

Šis jubiliejinio 30-ojo festivalio „Kaunas Jazz 2020“ renginys – perkeltas iš balandžio 19-osios d. į š.m. rugsėjo 6 d. Į jį galios balandžio 19-osios renginiui įsigyti bilietai, jų keisti nereikia.  

Dėmesio! KEIČIASI KONCERTO ATLIKĖJA Į SOFIA RUBINA (Estija)

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už atšauktus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja koncerto/renginio data, per 60 kalendorinių dienų nuo birželio 23 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus. Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus „Kaunas Jazz“ koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

„Kaunas Jazz“ rekomenduojama pasilikti bilietus, nes jie artėjant renginiui brangs.

Kompensavimo už neįvykusius renginius schema http://www.vvtat.lt/doclib/oqrbaslkkrg1yx4v19zb24ph3x3zxv9b

Dėl koronaviruso pandemijos pavasarį su žiūrovais sveikintis negalėjęs 30-asis jubiliejinis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2020“ sugrįžta. Rugsėjo 6 d. Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kieme (Kauno r.) surengs viena ryškiausių Estijos vokalisčių Sofia Rubina. 

Sofia Rubina koncerte rugsėjo 6 d. Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kieme pakeis jame pasirodyti turėjusią JAV dainininkę ir pianistę Avery*Sunshine, kuri Lietuvoje surengti pasirodymų šiuo metu negali dėl karantino sukeltų kelionių ribojimų.

Sofia Rubina šiame koncerte pasirodys su projektu „Blue Wind“.

Kai kadaise Sofia Rubina pirmąsyk pakilo į „Kaunas Jazz“ sceną, ji buvo dar tik kelią muzikos pasaulyje pradedanti dainininkė. Šiandien ji – viena ryškiausių Estijos vokalisčių, įrodžiusi savo vertę daugelyje didelių scenų, nuo didelių festivalių iki legendinio Niujorko klubo „Blue Note“. Su įvairių sudėčių grupėmis Sofija apšildė Sealo, „Incognito“, Marcuso Millerio koncertus, o garsiajame JAV Berklio koledže, kuriame sėmėsi džiazo vokalo paslapčių, dainavo su  legendiniais džiazmenais Wayne’u Shorteriu ir Jacku DeJohnette’u.

Kartu su savo šalies ir Lietuvos muzikais koncertą Zapyškyje (Kauno r.) surengsianti Sofia – profesionali, talentinga ir žaisminga atlikėja, kurios pasirodymuose visada atsiranda vietos netikėtoms improvizacijoms.

Per daugiau nei 20 metų karjeros Sofia koncertuodama išmaišė didžiąją dalį Europos, išleido penkis albumus, 2017-aisiais pelnė Estijos muzikos apdovanojimą už geriausią džiazo albumą „In The Land Of OO-Bla-Dee“. Ne vieną džiazo konkursą laimėjusi atlikėja eksperimentuoja ir su kitais muzikos žanrais – pavyzdžiui, šokių aikšteles užkariavo daina „Planet Drum“, jos įrašyta su Estijos elektroninės muzikos žvaigždėmis „Rulers Of The Deep“.

Nuo Izraelio iki Italijos ir JAV – Sofia visur šiltai sutinkama džiazo festivalių publikos. „Kaunas Jazz“, kuriame Sofia jau koncertavo keletą sykių, nėra išimtis. Per kelerius metus, kai šios atlikėjos negirdėjome mūsų festivalyje, jau spėjome jos pasiilgti – muzikaliais linkėjimais iš Estijos šįkart mėgausimės rugsėjo 6 d. Zapyškyje (Kauno r.).

Sofijos Rubinos grupė – „Up To You“

  • Comments

Informacija

Data:
2020 6 rugsėjo
Laikas:
16:00
Kaina:
€16
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kiemas
Bažnyčios g. 13
Zapyškis,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja