Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Kotryna Juodzevičiūtė Collective (Lietuva)

2020 5 rugsėjo @ 22:00 Muzikos klubas-baras Sandėlis, Muziejaus g. 8
Kaunas,
€16

Prieš du metus Kotryna Juodzevičiūtė su savo grupe pradėjo festivalį „Kaunas Jazz“ – simboliniame pasisveikinimo koncerte, kuris vyko Kauno autobusu stotyje.

Dėl koronaviruso pandemijos pavasarį su žiūrovais sveikintis negalėjęs 30-asis jubiliejinis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2020“ sugrįžta. Rugsėjo 5 d. muzikos klube-bare „Sandėlis“ Kaune surengs žinoma Lietuvos dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė.

Šis jubiliejinio festivalio „Kaunas Jazz“ renginys – perkeltas iš balandžio 24-osios ir 25-osios. Į jį galios balandžio 24-osios ir 25-osios renginiams įsigyti bilietai.

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už atšauktus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja koncerto/renginio data, per 60 kalendorinių dienų nuo birželio 23 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus. Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus „Kaunas Jazz“ koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

„Kaunas Jazz“ rekomenduojama pasilikti bilietus, nes jie artėjant renginiui brangs.

Kompensavimo už neįvykusius renginius schema http://www.vvtat.lt/doclib/oqrbaslkkrg1yx4v19zb24ph3x3zxv9b

Prieš du metus Kotryna Juodzevičiūtė su savo grupe pradėjo festivalį „Kaunas Jazz“ – simboliniame pasisveikinimo koncerte, kuris vyko Kauno autobusu stotyje. Šįmet jai patikėta sudainuoti naktiniame koncerte rugsėjo 5-ąja – Kauno senamiestyje įsikūrusiame jaukiame klube „Sandėlis“.

Festivalio ir Kotrynos draugystė (ji pastaruosius metus pasirodė ir dar keliuose mūsų renginiuose) neturėtų stebinti – ši jauna ambicinga dainininkė neabejotinai turi talentą, kurį verta stebėti ir sekti.

Talentą, kuris, beje, atsiskleidžia ne viename muzikos žanre, nors džiazą Kotryna vadina didžiausia savo meile.

2016-aisiais ji laimėjo Lietuvos balsą – visame pasaulyje populiaraus TV šou „The Voice“ lietuviškąją versiją. Ant laurų mergina neužmigo – 2017 ir 2018 metais sėkmingai varžėsi dėl kelialapio į „Eurovizijos“ konkursą, abu sykius pasiekdama nacionalinės atrankos finalą.

Tačiau ir be „Eurovizijos“ Kotrynai netrūksta reikalų. Ne vienus metus džiazą dainuojanti atlikėja jau keletą sykių yra dalyvavusi festivalyje „Kaunas Jazz“, o 2017-ųjų vasarą atstovavo mūsų šaliai ir dideliuose džiazo festivaliuose Ukrainoje ir Serbijoje.

Scenoje ji dainuoja  ne tik džiazą, bet ir šiuolaikišką pop bei „r’n’b“ muziką. Per pastaruosius metus ji koncertuose dainavo ir su scenos chuliganu Vidu Bareikiu, ir su prodiuserio Leono Somovo Švedijoje suburta elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“. Skirtingesnius muzikos atlikėjus turbūt sunku įsivaizduoti, bet Kotryna įsitikinusi, kad viskas yra suderinama.

„Nemanau, kad dėl vieno žanro reikia atsisakyti kito. Žinau viena – muzika yra mano gyvenimas. Neturiu jokio atsarginio plano – visa šeima žino, kad muzika yra vienintelis man tinkamas kelias“, – sako dainininkė.

Energija ir užmojais trykštanti mergina šiais metais „Kaunas Jazz“ klausytojams pasirodys kartu su savo suburta muzikantų grupe.

Kotrynos Juodzevičiūtės daina „That Girl”

  • Comments

Informacija

Data:
2020 5 rugsėjo
Laikas:
22:00
Kaina:
€16
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Muzikos klubas-baras Sandėlis
Muziejaus g. 8
Kaunas,
+ Google žemėlapis
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja