Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Artūras Anusauskas Trio (Lietuva) ir Hamilton De Holanda Trio Plays Jobim (Brazilija)

2022 30 balandžio @ 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji scena, Laisvės al. 71
Kaunas,
€34 – €44

Balandžio 30-ąją festivalyje koncertuos Artūro Anusausko trio. Žymaus Lietuvos džiazo pianisto, kompozitoriaus, pedagogo A. Anusausko suburtoje grupėje groja žinomi Lietuvos muzikantai, atliekantys originalias jo kompozicijas. Trio atliekamoje muzikoje labai daug vietos skiriama individualioms improvizacijoms bei atlikėjų kūrybiškumui. Spontaniškumas ir preciziškas muzikos atlikimas – puiki dovana festivalio „Kaunas Jazz“ klausytojams.

Vakarą tęs unikalus svečias iš Brazilijos – Hamiltonas de Holanda, kurio išskirtinis muzikinis kelias yra sulaukęs daug melomanų dėmesio visame pasaulyje.

Virtuozas iš Rio de Žaneiro groja „bandolim“ – dešimties stygų instrumentu, artimu mandolinai.

Dar vaikystėje koncertuoti pradėjęs, su savo broliu grupę įkūręs muzikantas vėliau pagarsėjo kaip vienas ryškiausių savo šalies džiazo ir sambos atlikėjų ir prodiuserių. Muzikantas yra įrašęs dešimtis albumų – tarp jų ir su legendiniu Brazilijos dainininku João Bosco bei Italijos džiazo pianistu Stefano Bollani.

Net keletas Hamiltono įrašų buvo nominuoti Lotynų Amerikos „Grammy“ apdovanojimams. Tarp jų – ir vienas naujausių jo albumų „Ao Vivo“, nominuotas geriausio instrumentinės muzikos albumo kategorijoje. Muzikanto scenos partneriais jau tapo pasaulinės džiazo žvaigždės – nuo grupės „Snarky Puppy“ iki trimitininko Wyntono Marsalio.

Kaune H. de Holandos trio atliks specialią programą, skirtą bosanovos legendos, brazilų kompozitoriaus ir atlikėjo Antonio Carloso Jobimo kūrybai. Visame pasaulyje žinomos švelnios melodijos „Kaunas Jazz“ scenoje nušvis naujomis spalvomis.

Hamiltonas de Holanda ir Wyntonas Marsalis atlieka A.C. Jobimo kūrinį „One Note Samba“:

Hamilton De Holanda Trio | Negro Samba | Dizzy`S Club NYC:

  • Comments

Informacija

Data:
2022 30 balandžio
Laikas:
19:00
Kaina:
€34 – €44
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:

Vieta

Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji scena
Laisvės al. 71
Kaunas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja