Loading Events
  • This event has passed.
FREE

Vytenis Danielius & Leonardas Bėkša (Lithuania)

2022 May 1 @ 14:00 Kaunas Synagogue, E. Ožeškienės st. 13
Kaunas,

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.
Programa dedikuojama dviem garsiems prancūzų muzikams – džiazo vargonininkui Eddy Louis (Edý Luisui) ir Italų akordeonistui Richard Galliano (Ričard Galiano).Duetą suburti paskatino šių dviejų garsių atlikėjų albumas “Face to Face” (Scenos akistata) išleistas 2001 metais “Dreyfus jazz” muzikinės kompanijos. Programoje kaip ir albume vyrauja džiazo spalva perdaryti populiarūs prancūziškos muzikos kūriniai, džiazo standartai ir Eddy Louis kompozicijos. Multiinstrumentalistai Leonardas Bėkša ir Vytenis Danielius jus trumpam nukels į Paryžiaus spalvomis ir kvapais apipintą džiazo muzikos pasaulį.

Leonardas Bėkša – VDU Muzikos akademijos džiazo katedros vedėjas, universalus muzikas, kompozitorius, aranžuotojas, pedagogas. Multiinstrumentininkas – puikiai grojantis trimitu, fortepijonu, bei kontrabosu, bosine gitara ir sintezatoriais. Įvairių projektų ir festivalių dalyvis Lietuvoje bei užsienyje, konkursų laureatas. Leonardas puikiai valdo džiazo ir klasikinį muzikos žanrus, taip pat nevengia sudalyvauti roko, pop, folkmuzikos, sakralinės muzikos, dainuojamosios poezijos, bei projektuose su teatralais, domisi elektronine muzika ir prodiusavimu.

Vytenis Danielius yra ryškus jaunosios kartos akordeonistas, stažavęsis Princo Klauso konservatorijoje (Olandija) bei F. Torrefranca konservatorijoje (Italija), pelnęs apdovanojimus daugiau nei 30 pasaulinio mąsto akordeonistų konkursuose Kinijoje, Prancūzijoje, Belgijoje ir kt. šalyse. Vienas ryškiausių laimėjimų – pergalė Castelfidardo 2021 konkurse suaugusiųjų pramoginio žanro kategorijoje. Akordeonisto žanrų spektras platus ir apima klasikinę, pramoginę muziką, džiazą, taip pat ir jo paties kūrybą.
Vytenis – taip pat ir multiinstrumentalistas. Jis groja akordeonu, saksofonu, fortepijonu, gitara bei yra vokalistas.

  • Comments

Details

Date:
2022 May 1
Time:
14:00

Venue

Kaunas Synagogue
E. Ožeškienės st. 13
Kaunas,
Festival Patron
General Partner
Grand Partners
Festival Radio
Festival funding