Loading Events
  • This event has passed.

Artūras Anusauskas Trio (Lithuania) ir Hamilton De Holanda Trio Plays Jobim (Brazil)

2022 April 30 @ 19:00 National Kaunas Drama Theatre, The Main Stage, Laisvės al. 71
Kaunas,
€34 – €44

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.
Balandžio 30-ąją festivalyje koncertuos Artūro Anusausko trio. Žymaus Lietuvos džiazo pianisto, kompozitoriaus, pedagogo A. Anusausko suburtoje grupėje groja žinomi Lietuvos muzikantai, atliekantys originalias jo kompozicijas. Trio atliekamoje muzikoje labai daug vietos skiriama individualioms improvizacijoms bei atlikėjų kūrybiškumui. Spontaniškumas ir preciziškas muzikos atlikimas – puiki dovana festivalio „Kaunas Jazz“ klausytojams.

Vakarą tęs unikalus svečias iš Brazilijos – Hamiltonas de Holanda, kurio išskirtinis muzikinis kelias yra sulaukęs daug melomanų dėmesio visame pasaulyje.

Virtuozas iš Rio de Žaneiro groja „bandolim“ – dešimties stygų instrumentu, artimu mandolinai.

Dar vaikystėje koncertuoti pradėjęs, su savo broliu grupę įkūręs muzikantas vėliau pagarsėjo kaip vienas ryškiausių savo šalies džiazo ir sambos atlikėjų ir prodiuserių. Muzikantas yra įrašęs dešimtis albumų – tarp jų ir su legendiniu Brazilijos dainininku João Bosco bei Italijos džiazo pianistu Stefano Bollani.

Net keletas Hamiltono įrašų buvo nominuoti Lotynų Amerikos „Grammy“ apdovanojimams. Tarp jų – ir vienas naujausių jo albumų „Ao Vivo“, nominuotas geriausio instrumentinės muzikos albumo kategorijoje. Muzikanto scenos partneriais jau tapo pasaulinės džiazo žvaigždės – nuo grupės „Snarky Puppy“ iki trimitininko Wyntono Marsalio.

Kaune H. de Holandos trio atliks specialią programą, skirtą bosanovos legendos, brazilų kompozitoriaus ir atlikėjo Antonio Carloso Jobimo kūrybai. Visame pasaulyje žinomos švelnios melodijos „Kaunas Jazz“ scenoje nušvis naujomis spalvomis.

Hamiltonas de Holanda ir Wyntonas Marsalis atlieka A.C. Jobimo kūrinį „One Note Samba“:

Hamilton De Holanda Trio | Negro Samba | Dizzy`S Club NYC:

  • Comments

Details

Date:
2022 April 30
Time:
19:00
Cost:
€34 – €44
Website:

Venue

National Kaunas Drama Theatre, The Main Stage
Laisvės al. 71
Kaunas,
Festival Patron
General Partner
Grand Partners
Festival Radio
Festival funding