Renginiai kraunami

Sofia Rubina Band „Where It Begins“ (Estija, Lietuva)

25 balandžio @ 23:00 Muzikos klubas-baras Sandėlis, Muziejaus g. 8
Kaunas,
€16

Kai kadaise Sofia Rubina pirmąsyk pakilo į „Kaunas Jazz“ sceną, ji buvo dar tik kelią muzikos pasaulyje pradedanti dainininkė. Šiandien ji – viena ryškiausių Estijos vokalisčių, įrodžiusi savo vertę daugelyje didelių scenų, nuo didelių festivalių iki legendinio Niujorko klubo „Blue Note“. Su įvairių sudėčių grupėmis Sofija apšildė Sealo, „Incognito“, Marcuso Millerio koncertus, o garsiajame JAV Berklio koledže, kuriame sėmėsi džiazo vokalo paslapčių, dainavo su legendiniais džiazmenais Wayne’u Shorteriu ir Jacku DeJohnette’u.

Sofia Rubina „Deep Water“

Kartu su savo šalies ir Lietuvos muzikantais net du koncertus Kaune surengsianti Sofia – profesionali, talentinga ir žaisminga atlikėja, kurios pasirodymuose visada atsiranda vietos netikėtoms improvizacijoms.

Per daugiau nei 20 metų karjeros Sofia koncertuodama išmaišė didžiąją dalį Europos, išleido penkis albumus, 2017-aisiais pelnė Estijos muzikos apdovanojimą už geriausią džiazo albumą „In The Land Of OO-Bla-Dee“. Ne vieną džiazo konkursą laimėjusi atlikėja eksperimentuoja ir su kitais muzikos žanrais – pavyzdžiui, šokių aikšteles užkariavo daina „Planet Drum“, jos įrašyta su Estijos elektroninės muzikos žvaigždėmis „Rulers Of The Deep“.

Nuo Izraelio iki Italijos ir JAV – Sofia visur šiltai sutinkama džiazo festivalių publikos. „Kaunas Jazz“, kuriame Sofia jau koncertavo keletą sykių, nėra išimtis. Per kelerius metus, kai šios atlikėjos negirdėjome mūsų festivalyje, jau spėjome jos pasiilgti – muzikaliais linkėjimais iš Estijos šįkart mėgausimės ir scenoje po atviru dangumi, ir naktiniame vakarėlyje klube „Sandėlis“.

Sofijos Rubinos grupė – „Up To You“

  • Comments

Informacija

Data:
25 balandžio
Laikas:
23:00
Kaina:
€16
Interneto svetainė:

Vieta

Muzikos klubas-baras Sandėlis
Muziejaus g. 8
Kaunas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Projektą finansuoja