Renginiai kraunami

Kotryna Juodzevičiūtė Collective (Lietuva, JAV, Japonija)

24 balandžio @ 23:00 Muzikos klubas-baras Sandėlis, Muziejaus g. 8
Kaunas,
€16

Prieš du metus Kotryna Juodzevičiūtė su savo grupe pradėjo festivalį „Kaunas Jazz“ – simboliniame pasisveikinimo koncerte, kuris vyko Kauno autobusu stotyje. Šįmet jai patikėta sudainuoti naktiniame koncerte balandžio 24-ąja – Kauno senamiestyje įsikūrusiame jaukiame klube „Sandėlis“ į kurį galbūt užsuks ir šių metų jubiliejinio „Kaunas Jazz 2020“ žvaigždės. Kotryna Juodzevičiūtė šįkart pasirodys su suburta tarptautine grupe.

Festivalio ir Kotrynos draugystė (ji pastaruosius metus pasirodė ir dar keliuose mūsų renginiuose) neturėtų stebinti – ši jauna ambicinga dainininkė neabejotinai turi talentą, kurį verta stebėti ir sekti.

Talentą, kuris, beje, atsiskleidžia ne viename muzikos žanre, nors džiazą Kotryna vadina didžiausia savo meile.

2016-aisiais ji laimėjo Lietuvos balsą – visame pasaulyje populiaraus TV šou „The Voice“ lietuviškąją versiją. Ant laurų mergina neužmigo – 2017 ir 2018 metais sėkmingai varžėsi dėl kelialapio į „Eurovizijos“ konkursą, abu sykius pasiekdama nacionalinės atrankos finalą.

Tačiau ir be „Eurovizijos“ Kotrynai netrūksta reikalų. Ne vienus metus džiazą dainuojanti atlikėja jau keletą sykių yra dalyvavusi festivalyje „Kaunas Jazz“, o 2017-ųjų vasarą atstovavo mūsų šaliai ir dideliuose džiazo festivaliuose Ukrainoje ir Serbijoje.

Scenoje ji dainuoja ne tik džiazą, bet ir šiuolaikišką pop bei „r’n’b“ muziką. Per pastaruosius metus ji koncertuose dainavo ir su scenos chuliganu Vidu Bareikiu, ir su prodiuserio Leono Somovo Švedijoje suburta elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“. Skirtingesnius muzikos atlikėjus turbūt sunku įsivaizduoti, bet Kotryna įsitikinusi, kad viskas yra suderinama.

„Nemanau, kad dėl vieno žanro reikia atsisakyti kito. Žinau viena – muzika yra mano gyvenimas. Neturiu jokio atsarginio plano – visa šeima žino, kad muzika yra vienintelis man tinkamas kelias“, – sako dainininkė.

Energija ir užmojais trykštanti mergina šiais metais „Kaunas Jazz“ klausytojams pasirodys kartu su savo suburta tarptautine muzikantų grupe.

Kotrynos Juodzevičiūtės daina „That Girl”

  • Comments

Informacija

Data:
24 balandžio
Laikas:
23:00
Kaina:
€16
Interneto svetainė:

Vieta

Muzikos klubas-baras Sandėlis
Muziejaus g. 8
Kaunas,
+ Google žemėlapis
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Projektą finansuoja