Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos vokalinė grupė „LDo“ & Vakarė Bivainytė, Dainius Pavilonis (Lietuva) (vadovė Jūratė Miliauskaitė)

31 liepos @ 14:00 Vikonda MODERN stage ties Vasario 16-osios g., Vasario 16-osios g.
Kaunas,
Nemokama

DŽIAZO GATVĖ

Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos vokalinė grupė „LDo“ & Vakarė Bivainytė, Dainius Pavilonis (vadovė Jūratė Miliauskaitė)

Tradicija tapę nemokami festivalio „Kaunas Jazz“ koncertai – puikus būdas pasinerti į svaigią renginio atmosferą. Išeikite pasivaikščioti po Kauno centrą – atmosfera, kai miestą užlieja džiazo nuotaika, yra su niekuo nepalyginama. Prieš septynetą metų tai buvo tik eksperimentas, tačiau dabar „Džiazo gatvė“ jau taip įsitvirtino „Kaunas Jazz“ programoje, jog jos reikalingumu niekas nebeabejoja. Septintą kartą iš eilės centrinėse Kauno gatvėse įsikurs festivalio scenos, kuriose šeimininkaus jauni, pradedantys ir jau žinomi atlikėjai. Šiemet „Džiazo gatvė“ tvirtai žengia kartu su VIKONDA ir pristato tris scenas Vikonda FREE  – L.Sapiegos g., Vikonda MODERN – Vasario 16-osios g., ir Vikonda FUSION – Nepriklausomybės a. Visą šių metų „Džiazo gatvės“ programą apjungia šūkis „Ateitis prasideda šiandien!” Taigi raginame pasiduoti tėkmei, atsipalaiduoti ir ramiai žingsniuojant mėgautis, už kiekvieno „Džiazo gatvės“ posūkio sulaukiant siurprizų. Linkime gerų muzikinių atradimų ir, žinoma, saulėto oro!

„Džiazo gatvę“ pristato VIKONDA
#VikondaGrupe

  • Comments

Informacija

Data:
31 liepos
Laikas:
14:00
Kaina:
Nemokama

Vieta

Vikonda MODERN stage ties Vasario 16-osios g.
Vasario 16-osios g.
Kaunas,
Festivalio mecenatas
Generalinis partneris
Didieji partneriai
Festivalio radijas
Festivalį finansuoja