Mary Mo Tribute to Erykah Badu

Klaipėdos pilies džiazo festivalis ir Kaunas JAZZ tęsia nemokamų vasaros koncertų ciklą Summer highway to jazz. Rugpjūčio 19d. 19 val. Amberton viešbučio 21 aukšto SKY terrace skambės Kaunas Jazz pristatomas projektas MARY MO TRIBUTE TO ERYKAH BADU.Jauna ir gerai žinoma, puikiai grojančių muzikantų karta suvienijo širdis, stygas, lazdeles, klavišus ir dovanoja Jums meilę muzikai ir gyvenimui! Viskas kas gali būti gražu, jausminga, tikra ir užvedančio muzikoje – skamba Erykah Badu kūryboje!

Stilius : R&B, Soul, NeoSoul, HipHop.

Marija Monika Dičiūnė (Mary Mo)  yra žinoma dainininkė, vokalo pedagogė ir chorų dirigentė. Dainininkė atlieka įvairių žanrų: soul, RnB, pop, džiazo ir gospel stiliaus muziką. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėsto džiazo dainavimo specialybę, yra LMTA džiazo choro vadovė, dalyvauja įvairiuose savo ir kitųa tlikėjų projektuose kaip pagrindinė ar pritariančioji vokalistė.

Paulius Vaicekauskas – Bosistas studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijavo Prins Claus konservatorijoje, Olandijoje. Su įvairiomis grupėmis dalyvavo festivaliuose Vilnius Mama Jazz, Broma Jazz, Klaipėdos Pilies džiazo festivalyje, Nidos džiazo festivalyje, konkursuose Vilnius Jazz Young Power, Jazz Fontanas bei kt. Bosistas yra koncertavęs ir koncertuoja su įvairiais džiazo projektais („Kaunas BigBand“, „Broma Jazz Orchestra“, „Proof Trio“, „Reinless“ ir kt.) bei pramoginės muzikos atlikėjais – Linas Adomaitis, Daddy Was A Milkman, Dagna, Pushaz, Despotin Fam, ir daugeliu kitų.

Tomas Dičiūnas – jaunosios kartos muzikantas atliekantis įvairią muziką, tačiau dažniausiai matomas džiazo scenoje. Daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje su džiazo muzikos profesionalais ir pop atlikėjais, tarp jų Mantas Jankavičius, Saulės Kliošas, Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Jurgis Brūzga, ir kt. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, Tomas dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Nuo 2015m, vadovauja LMTA bigbendui.

Jonas Butvydas – muzikinį išsilavinimą įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Būgnininkas grojo su grupėmis „SEL“ „G&G sindikatas“, „Sounds in G“, „Ball & Chain”, šiuo metu koncertuoja su „Messiah Goes Mad Orchestra“, „Despotin Fam“, „The Big Bang Band“, „Disco Roots Live Project“, „BA Live“.

Su įvairiais kolektyvais Jonas pasirodė festivaliuose „Satta Outside“ , „Galapagai“ , „Tamsta muzika“, „Karklė“, „Vilnius Jazz“, „Vilnius Mama Jazz“, „Kiemas Jazz“ ir daugelyje kitų.

Vasaros koncertų ciklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.