Loading Events
  • This event has passed.

Kęstutis Vaiginis (Lithuania) and Avishai Cohen Big Vicious (Israel, USA)

2022 April 29 @ 19:00 National Kaunas Drama Theatre, The Main Stage, Laisvės al. 71
Kaunas,
€34 – €44

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.
Balandžio 29-ąją vakarą pradės Kęstučio Vaiginio kvintetas. Jo lyderis – vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos džiazo saksofonininkų, pasižymėjęs ir gausiais projektais su užsienio atlikėjais.Tarp jų – ir su „Kaunas Jazz“ viešėjusiu gitaristu Hernanu Romero, su kuriuo K. Vaiginis yra surengęs koncertų daugelyje Lietuvos miestų.

Vakaro kulminacija taps iš Izraelio kilusio džiazo muzikanto, visame pasaulyje gerai žinomo trimitininko Avishai Coheno pasirodymas.

Tel Avive gimęs muzikantas daug metų gyvena ir kuria Niujorke, yra muzikavęs su daugybe Amerikos džiazo žvaigždžių ir grojęs su įvairių sudėčių kolektyvais.

A. Coheno diskografijoje – įrašai su dainininke Keren Ann, trimitininku Marku Turneriu, pianistu Jasonu Lindneriu ir jau keliolika albumų, kuriuos jis įrašė kaip grupių lyderis. Pastarąjį dešimtmetį muzikanto įrašai pasirodo po žymios leidyklos ECM sparnu.

Festivalyje „Kaunas Jazz“ A. Cohenas pristatys programą, skambančią viename naujausių jo albumų – 2020-aisiais išleistame „Big Vicious“.

Avishai Coheno atliekamas kūrinys „Teardrop“ iš albumo „Big Vicious“:

  • Comments

Details

Date:
2022 April 29
Time:
19:00
Cost:
€34 – €44
Website:

Venue

National Kaunas Drama Theatre, The Main Stage
Laisvės al. 71
Kaunas,
Festival Patron
General Partner
Grand Partners
Festival Radio
Festival funding