Loading Events
  • This event has passed.
FREE

Judyta Pisarczyk & Paweł Kaczmarczyk Trio (Poland)

2023 April 21 @ 19:00 Volfas Engelman studija, Kaunakiemio st. 2
Kaunas,

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

Balandžio 21-ąją, penktadienį, festivalio pradžią paskelbs žinomi svečiai iš užsienio – dainininkė Judyta Pisarzcyk ir pianisto Pawelo Kaczmarczyko trio. Koncertas įvyks naujoje kultūrinėje erdvėje „Volfas Engelman Galerija“ – „Kaunas Jazz“ startas taps šios naujos kauniečiams ir miesto svečiams skirtos laisvalaikio ir renginių vietos atidarymu.

Dainininkė ir muzikos autorė Judyta baigė muzikos akademiją Katovicuose, laimėjo džiazo vokalistų konkursus gimtinėje ir Rumunijoje, nuolat koncertuoja didžiausiuose Rytų ir Centrinės Europos festivaliuose, o 2018-aisiais koncertų turo Lenkijoje metu dainavo su legendiniu JAV vokalistu, „Kaunas Jazz“ ne sykį viešėjusiu Bobby McFerrinu. Jos 2018-aisiais įrašytas koncertinis albumas tituluojamas Lenkijos Metų džiazo debiutu.

Judytos Pisarczyk atliekama daina „Just Friends“:

Pianistas Pawelas Kaczmarczykas ne vienus metus priskiriamas Europos džiazo elitui, jo muziką pristato prestižinės tarptautinės džiazo leidyklos. Tokios kaip „ACT Music“ – Pawelas yra tik trečiasis Lenkijos atlikėjas istorijoje, jos pakviestas įrašyti albumą kaip grupės lyderis. Per pastaruosius du dešimtmečius pianistas įrašė šešis puikių įvertinimų sulaukusius albumus ir pelnė eilę muzikos apdovanojimų – tarp jų ir šešias pergales žurnalo „Jazz Forum“ geriausių džiazo atlikėjų rinkimuose.

Jo suburtame trio groja kontrabosininkas Alanas Wykpiszas ir būgnininkas Grzegorzas Palka – tarptautinių džiazo konkursų laureatai, jau pasižymėję projektuose su daugeliu Lenkijos ir užsienio džiazo garsenybių.

Šiuo metu Judyta Pisarczyk ir Paweło Kaczmarczyko trio atliks kūrinius iš būsimo, šiuo metu ruošiamo albumo. Šią išankstinę premjerą kitą dieną, balandžio 22-ąją, galės išgirsti ir Joniškio Raudonojoje (Žieminėje) sinagogoje susirinkusi publika.

  • Comments

Details

Date:
2023 April 21
Time:
19:00
Event Category:

Venue

Volfas Engelman studija
Kaunakiemio st. 2
Kaunas,
Festival Patron
General Partner
Grand Partners
Festival Radio
Festival funding